transport polska anglia

O firmie

PRZEWÓZ OSÓB I PACZEK 
POLSKA-ANGLIA-POLSKA

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, proponujemy Państwu skorzystanie z naszych usług na trasie ANGLIA- POLSKA- ANGLIA.

Atrakcyjne niskie ceny!!! Bardzo dobre warunki jazdy, wygodne fotele, DVD, profesjonalna obsługa. 


Bezpiecznie-Wygodnie-Na czas!!! 
 

tel.w Polsce: 
+48 888-133-482 
+48 607-694-217 

 

tel.w Anglii: 
+44 751-752-68-44 
+44 793-202-93-23 

 

Wyjazdy z Polski w każdy piątek, wyjazdy z Anglii w każdą niedzielę.  Bez dodatkowych opłat. Odbieramy przesyłki z domu klienta i dostarczamy pod wskazany adres. Cena za przewóz osób z/do Polski = 70 - 80 GBP. 
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a na pewno będziecie Państwo zadowoleni!!

 

Sprawdź naszą ofertę   
 

Przewóz osób

Zajmujemy się przewozem osób z województw: lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, mazowieckie, łódzkie, małopolskie, śląskie, dolnośląskie, opolskie, mazowieckie, wielkopolskie i lubuskie. Wyjazdy z Polski są w każdy piątek, natomiast z Anglii w każdą niedzielę. Cena za przewóz osób wynosi 70 - 80 GBP.

Sprawdź ofertę
 

Przewóz paczek

Paczki odbierane są z domu klienta i dostarczane również pod wskazany adres. Ceny paczek do 20kg=20 GBP, a powyżej tej wagi każdy następny 1kg=1 GBP. Ceny mniejszych przesyłek już od 15 GBP. Przy większej ilości paczek ceny uzgadniamy indywidualnie.

Sprawdź ofertę
 

Komfortowo i na czas

Naszym głównym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań. Zapewniamy komfortową i bezpieczną jazdę klimatyzowanym pojazdami wyposażonymi w wygodne fotele i DVD.

Sprawdź ofertę